Головна
Каталог
Контакти
Більше

Різновиди решіток на вікна: як вибрати якісні вироби

Багато власників встановлюють на вікнах металеві огородження, які служать надійним елементом захисту від проникнення ззовні та нещасних випадків з дітьми. На даний момент виробники пропонують широкий асортимент продукції в різних варіаціях декору, з різних матеріалів та технічних характеристик. Як не розгубитися серед безлічі варіантів та вибрати надійний комплект решіток на вікна та балкони? Зверніться до Bulat Steel, щоб отримати повну консультацію.

На що звертати увагу при виборі

Сучасні технології дозволяють виготовляти решітки з будь-якого матеріалу, але найбільший попит мають саме вироби зі сталі як найміцніші, з тривалим терміном служби. За дизайном вони можуть бути різними – від найпростіших геометричних форм до мальовничих візерунків. Щоб вибрати якісні ґрати на вікна, слід звертати увагу на такі характеристики.

Матеріал

В основному решітки виготовляють із міцної сталі або чавуну, сталевої арматури. Експерти не рекомендують використовувати витягнуту сталь через її пластичність та низьку міцність.

Великим попитом користуються вироби зі сталевої арматури 14 мм. Вона не затінює вікно, служить надійною огорожею від зловмисників, але її можна перекусити гідравлічними ножицями по металу, які є у рятувальників. Найміцнішим матеріалом вважається спецсталь, який не береться ні дрилем, ні кусачками. З неї можна виготовляти тонкі прути з високим ступенем захисту.

Метод виготовлення

Найчастіше застосовують такі методи:

  • ковка;
  • зварювання;
  • лиття.

Декоративне красиве обрамлення виготовляють за допомогою кування. Можна замовити дизайнерський ажур чи класичний варіант. Для зменшення вартості готових ґрат застосовують метод холодного кування, такі вироби можна фарбувати. Зварні конструкції виробляються швидко із застосуванням окремих елементів, які можна складати у різній послідовності.

Готові конструкції шліфують і знімають з них окалину. В результаті вони мають міцний широкий периметр і легко монтуються на місці.

Конструктивні особливості

решітки для вікон бувають:

  • розсувні;
  • з відкритою секцією;
  • орні;
  • об'ємні;
  • незнімні і т.д.

Глухі конструкції є найбезпечнішими.

На вікна зазвичай встановлюють плоскі вироби, які відрізняються елегантним виглядом. Але іноді через архітектурні рішення виникає необхідність зробити «пузату» решітку або виступає межі вікна чи балкона. Ціна на них дещо більша, ніж на звичайні конструкції.

Метод монтажу та розташування в отворі

решітки можна встановлювати зовні або зсередини, між рамами, на весь отвір, посередині, по периметру. Найчастіше використовують металеві анкери, які забиваються в стіну. Знімні секції укріплюють на болтах.

Слід уникати поширених помилок під час встановлення:

  • великі проміжки між стіною та конструкцією (більше 15 мм – достатньо для різака);
  • присутність зовнішнього замка;
  • непродуманий орнамент, який дозволить пролізти через нього.

Правильним монтажем вважають використання внутрішніх лап з металу. Вони наварюються ззовні, а рама має точно збігатися із розмірами вікна. У схилах роблять спеціальні канавки для лап, які