Головна
Каталог
Контакти
Більше
Про компанію

Компанія Bulat Steel – ваш надійний партнер у виготовленні виробів з металу 

Використання металу людством для створення виробів є досить давнім ремеслом. Наша команда професіоналів вже давно займається виготовленням надійних та якісних рішень, які забезпечують естетику, комфорт та безпеку вашої квартири, приватного будинку чи офісу. Ми пропонуємо широкий асортимент металевих виробів – від решіток на вікна та навісів до дверей і воріт для приватних будинків чи гаражів.

Ми забезпечуємо високу надійність кожного виробу, завжди прагнемо задовільнити потреби кожного клієнта та надати максимально якісний сервіс. Наша мета – зробити простір вашого помешкання чи офісу максимально безпечним за допомогою наших виробів. Ми займаємося виготовленням металевої продукції за індивідуальними макетам. Це дозволяє нашим майстрам виготовляти дійсно унікальний та оригінальний продукт, який повністю відповідає бажанням та потребам замовника.

Що саме можна в нас замовити: асортимент компанії Bulat Steel

Наша компанія спеціалізується на виготовленні виробів для оснащення оселі, офісу або підприємства. Саме в нас ви зможете придбати такі якісні вироби власного виробництва:

  • вхідні двері та навіси;
  • решітки на балкон та вікна;
  • навіси для автівки;
  • ворота для гаражу;
  • ворота з профнастилу розпашні та відкатні.

Вся наша продукція виготовляється тільки з надійних та перевірених матеріалів, тому кожен клієнт може бути впевнений в її безпечності. Замовити металеві вироби можна як спираючись на вже існуючі моделі, так і на замовлення.

Чому варто вибрати нашу компанію

Bulat Steel співпрацює тільки з надійними постачальниками, тому всі вироби високоякісні. Для кожного клієнта ми пропонуємо:

  • Індивідуальний підхід.
  • Безкоштовні заміри.
  • Своєчасне доставлення.
  • Швидкий монтаж.

Всі наші фахівці мають достатній досвід роботи, тому конструкції не тільки виготовляються під замовлення, але й встановлюються у потрібний час. Якщо ви не знаєте, які саме обрати ворота, двері, решітки чи навіси, наш менеджер залюбки допоможе вам обрати потрібний варіант.

Для нас немає нічого неможливого, тому ми можемо виготовити металеві конструкції навіть нестандартних розмірів. Для цього нам необхідно лише знати точні параметри дверей, вікон або воріт. Маєте складнощі з вибором? Замовте консультацію та отримайте попередній розрахунок вартості. Зробити замовлення у нашій компанії Bulat Steel можна, зателефонувавши за вказаними на цій сторінці номерами або замовивши зворотній зв’язок.