Головна
Каталог
Контакти
Більше
Решітки на вікна bulat steel
Решітки на вікна bulat steel

На сьогодні використання решіток на вікнах є одним із найнадійніших методів захисту житла від небажаних гостей.

Решітка на вікна

Установка решіток на вікна - один з надійних способів захисту будинку або квартири на першому поверсі багатоповерхівки від проникнення сторонніх. Щоб зробити такий захист ефективнішим, потрібно розібратися в особливостях різних видів конструкцій. Також вони здатні виконувати дизайнерські функції. Придбання віконних ґрат не тільки сприяє збільшенню безпеки, а й може тішити мешканців своїм виглядом.

Переваги встановлення

Завдяки встановленню грат на вікна власник може скористатися такими перевагами:

  • Безпека, захист від вандалізму, від попадання важких предметів, наприклад дерев у разі сильного вітру. 
  • Профілактика нещасних випадків, особливо у сім'ях з маленькими дітьми.
  • Естетика, стильні дизайнерські рішення.
  • Поліпшення приватності. 

Щоб використовувати решітки було максимально ефективним, необхідно правильно вибрати відповідний тип. Спеціалісти нашої компанії Bulat Steel готові виконати різні варіанти таких конструкцій відповідно до вимог замовника.

Різновиди конструкцій

Решітки для вікон можуть значно відрізнятися одна від одної як на вигляд, так і по конструкції. Розрізняють такі різновиди ґрат:

  • Знімні закріплюють за допомогою спеціальних кріплень. Для цього потрібно встановити та закрутити гайки/гвинти. Власники таких конструкцій можуть виконати цю роботу самостійно.
  • Незнімні при установці приварюються до основи. Самостійно від'єднати їх не вийде без застосування спеціального інструменту.
  • Розпашні або розсувні конструкції не знімають, але при необхідності їх можна відкривати або закривати. Це дасть мешканцям більше простору та забезпечить більш високий рівень безпеки. Такі ґрати монтують із використанням спеціальної рами.

Незнімні решітки вважаються найбільш надійними.

Також конструкції розрізняють за типом профілю, що використовується в них:

  • Пруток має круглий перетин. Такі конструкції дуже міцні.
  • Також використовуються профілі квадратного перерізу. Вони також відомі високою міцністю.
  • Смуга має прямокутний перетин. Як приклад можна навести профіль шириною 20 мм та товщиною 6 мм. Такі варіанти мають більш доступну ціну і дуже популярні.

Також може застосовуватися комбінований варіант, в якому використовуються різні види профілів. Компанія Bulat Steel робить віконні решітки практично будь-якого рівня складності, а також здійснює їх встановлення.

Залишити заявку