Головна
Каталог
Контакти
Більше
Навіси bulat steel
Навіси bulat steel

Ми спеціалізуємось на виготовленні та встановленні навісів і козирків для будинку, пропонуючи різноманітні варіанти як для захисту вхідних дверей, так і для автомобіля. Ми пропонуємо різноманітні дизайнерські рішення, а також різні матеріали для покриття, такі як полікарбонат, металочерепиця, профнастил, оцинковка та багато іншого.

Навіси

Навіси незамінні, коли необхідно оформити автомобільну стоянку, місце поряд з будинком, забезпечити захист від негоди для воріт. Створення навісу поряд з будинком перетворить цю область на затишне місце для відпочинку, де можна провести час із сім'єю та друзями, насолодитися свіжим повітрям, незалежно від погоди.

Способи кріплення та варіанти навісів

Для встановлення використовуються такі види опор:

  • Металеві стовпи. У цьому випадку лист з металу або іншого матеріалу мають чотири стовпи.
  • Стіни або дахи існуючих будівель.
  • Підйомні механізми, за допомогою яких піднімають дах, а після того, як необхідність у цьому пройде, опускають його.

Важливо передбачити наявність нахилу. Якщо поверхня буде розташована горизонтально, внаслідок сильного снігопаду навантаження може пошкодити навіс. На практиці використовуються такі варіанти:

  • Відноскотний дах є одним із найпростіших варіантів. І тут одна сторона розташована вище проти протилежної. В результаті з навісу видалятиметься дощова вода або сніг. Кут нахилу зазвичай знаходиться у проміжку від 10 до 30 градусів.
  • У двосхилих навісах дах включає дві поверхні, з'єднані під кутом. Така конструкція може використовуватися, коли навіс приєднаний до будинку. При використанні цього варіанта опади видаляються у двох напрямках.
  • Арочні навіси підходять для оформлення входу до будинку. Такий дах не затримує опади та не має гострих кутів. При проектуванні таких навісів необхідно ретельно розраховувати їхню форму. 
  • Куполоподібні навіси відносно складніші у виготовленні. Зазвичай вони розглядаються не тільки конструкція для захисту від негоди, а й як елемент ландшафтного дизайну.

Також застосовуються навіси, що мають більш складну форму, яка є комбінацією декількох простих варіантів. При плануванні необхідно враховувати не лише конструкцію даху, а й вид наземного покриття, тип та конструкцію опор.

Необхідно заздалегідь провести вимірювання, щоб виготовлений навіс точно відповідав своєму призначенню. Якщо навіс знаходиться поряд з будинком, його матеріал з дизайну повинен поєднуватися з дахом.

Компанія Bulat Steel виготовляє навіси різних форм і конструкцій з використанням металу, полікарбонату, металочерепиці та інших матеріалів. Зробивши заявку на нашому сайті, замовник отримає якісний та довговічний виріб, виготовлений у найкоротший термін точно відповідно до зазначених вимог.

Залишити заявку