Головна
Каталог
Контакти
Більше

Особливості та переваги відкатних воріт

Попит на відкатні ворота постійно зростає завдяки простій і практичній конструкції, доступній вартості, зручному використанню, довговічності. Конструкція, що складається з металевої рами, стовпів опори та полотна, швидко встановлюється, має привабливий вигляд, легко відкривається.

Види конструкцій та механізми

Головним плюсом відкатних воріт є економія простору навколо і можливість зробити широкий проїзд. Металеве полотно рухається вздовж стіни, не використовуючи прилеглу територію. Це важливий аспект, коли розміри ділянки невеликі, і можна з більшою користю використовувати зайві метри.

Власники відзначають простоту управління відкатною системою, яка приводиться в дію за допомогою пульта автоматично або вручну. Взимку під час хуртовини сніг не так заважає відчиняти ворота в порівнянні з розсувними конструкціями.

Щоб механізми працювали без збоїв, потрібно встановлювати якісну фурнітуру, проводити профілактику, регулярно змащувати елементи рухомої конструкції.

В основному використовуються спеціальні ролики, які повинні відповідати вимогам експлуатації, витримувати певні навантаження і температурні коливання, швидко переміщатися, не застрявати і т.д. Полотно воріт може досягати 4-8 метрів.

Виробники пропонують такі типи воріт:

  • Консольні. Виділяються складною конструкцією, але є одними з найнадійніших. Для монтажу потрібний фундамент з обох боків воріт, на який встановлюється балка з роликовими катками для пересування воріт.
  • Підвісні. Є обмеження висотою (габаритний транспорт може не проїхати).
  • Откатні по колії.

Матеріалом для виготовлення таких конструкцій служать профнастил, міцний пластик на рамі, дерево, сталь. Вироби мають гарний естетичний вигляд, легко вписуються в навколишній ландшафт, їх можна фарбувати. Якісні відкатні ворота служать кілька десятиліть. Замовити виготовлення таких конструкцій можна на нашому сайті за привабливими цінами. Ми гарантуємо швидке виконання, доставку та монтаж.

На що звертати увагу при виборі

Виходячи з конструктивних особливостей обраних воріт, слід звертати увагу на такі моменти при покупці:

  • Головним критерієм вибору є наявність вільного простору біля отвору. Консольні вимагають більше місця, аніж підвісні.
  • Широкий проїзд теж має обмеження в довжину і не повинен перевищувати позначки 16 метрів. Якщо розміри дещо більші, потрібно доповнювати конструкцію стулками, додатковими опорами, щоб зменшити навантаження та уникнути деформації.
  • Більшість моделей воріт розраховані на висоту до 7 метрів. Це слід враховувати під час вибору або замовляти варіант під індивідуальні розміри.
  • Якщо у воротах планується хвіртка, то вона розміщуватиметься на висоті 10-20 см від землі через конструктивні особливості, що перешкоджатиме пересуванню велосипедів, колясок.
  • Рама для відкатної системи має витримувати значне навантаження, виготовлятися із міцної сталі. Вага самого полотна досить велика, тому слід ретельно вибирати, з чого його виготовляти.
  • Полотно повинно витримувати пориви вітру, сезонні зміни, удари, вологість, мати антикорозійне покриття та фарбування в кілька шарів. Це збільшить термін використання, збереже привабливий вигляд.
  • У консольному типі конструкції слід звернути увагу на моделі, що регулюються по висоті. Це дозволить вносити корекцію в роботу механізму, не розбираючи воріт.

Кваліфіковані фахівці нашої компанії можуть виготовити якісні відкатні ворота за готовими ескізами або авторськими проектами в стислі терміни. За інформацією звертайтесь за телефонами на сайті.