Головна
Каталог
Контакти
Більше
Металеві хвіртки від bulat steel
Металеві хвіртки від bulat steel

Вирішили замовити металеву хвіртку у Запоріжжі? Чи це можна зробити у нас? Власне виробництво з виготовлення металоконструкцій і наші фахівці втілять у життя будь-яку вашу забаганку.

Металеві хвіртки

Вибираючи ту чи іншу хвіртку для будинку, важливо не тільки забезпечити безпеку, але і зробити дизайн, який послужить візитною карткою будинку. Добре, якщо вона буде стильною, добротною, що відповідає дизайну будинку та ділянки. Металеві хвіртки чудово виглядають, вимагають незначного догляду і є надійним захистом від несанкціонованого проникнення.

Різновиди

Найчастіше використовуються такі варіанти хвірток:

  • Розорні. Їх пристрій найпростіший. На петлі, приварені до опор, вішають стулки. Власнику необхідно вибрати, в який бік вони відкриватимуться. Такі варіанти здобули велику популярність.
  • Розсувні. Вони мають складнішу технічну реалізацію порівняно з орними, але більш компактні. Такий варіант дорожчий, але зручніший у застосуванні.

Управління відкриванням та закриванням хвіртки може бути ручним або автоматичним. Вид хвіртки залежить від призначення. Часто її встановлюють поряд із воротами. У цьому випадку оформлення виглядає аналогічним.

Металеві хвіртки мають важливі переваги:

  • Простий монтаж. Робить конструкцію більш надійною та сприяє значному зниженню зносу.
  • Тривалий термін експлуатації.
  • Швидке виготовлення.

Металеве полотно може бути суцільним, з комбінованим заповненням або ажурним. В останньому випадку вага металевої хвіртки буде меншою.

Як вибрати

Щоб правильно вибрати хвіртку для своєї ділянки, треба взяти до уваги наступне:

  1. Облік особливостей наявної ділянки та матеріалу, з якого зроблено паркан. Дизайн хвіртки має їм відповідати.
  2. Модель може бути суцільною, прозорою або комбінованою.
  3. Потрібно точно виконати відповідні виміри.
  4. Треба вирішити, чи потрібне декорування для хвіртки, і яким воно має бути. Ми пропонуємо суцільні моделі зі сталевого листа та з додатковим куванням.
  5. Слід продумати, як її планується закривати. Найчастіше використовується електромеханічний або накладний замок.

Де замовити виготовлення хвіртки

Фахівці нашої компанії Bulat Steel готові зробити металеву хвіртку в точній відповідності до вимог замовника. На ваше бажання фахівці допоможуть вибрати відповідну модель, уточнити особливості виготовлення. Bulat Steel виготовляє металеві хвіртки практично будь-якого ступеня складності.

Залишити заявку